Nowosci
Credits
Highscore
Forum
Banery
Fabuła
Chat
Manual
Gazeta
BLOG
W tej chwili nieodbywa sie zadna sonda
Poprzednie sondy

Partnerzy

arkusze maturalne
Obsługa informatyczna Wrocław
Fotografia
Ginekolog Jelenia Góra
Domki pogorzelica
Alergolog Wrocław
ortodonta wrocław

Głosuj na nas w topliścieCrimson Creation RPG jest to gra on-line z gatunku Browser-Based RPG, w której gracz steruje swoją postacią za pomocą przeglądarki internetowej. W grze możliwa jest interakcja ze wszystkimi użytkownikami, niezależnie czy akutalnie są zalogowani. CCRPG wykracza grubo ponad możliwości typowego rpg i oprócz rozwijania samej postaci, toczenia walk czy zbierania przedmiotów można prowadzić np. własne przedsiębiorstwo, kupować nieruchomości, produkować własne bronie i rozprowadzać je na bazarach... To jednak tylko garstka funkcji , aby się przekonać o prawdziwym potencjale ccrpg musisz sam spróbować! Nie zwlekaj, zarejestruj się na dworze Karmazynowego Króla!Logowanie
Zaloz konto
Portal swiatow
Login:

Haslo:

Logujac sie akceptujesz regulamin!
Przypomnienie hasla

Miejsce: Panel informacyjny
Opis: Tutaj możesz dowiedzieć się co ciekawego dzieje się w świecie gry

News "" napisany przez dnia 02.06.2007

1.Wdrożony został system hierarchii graczy według stanu szlacheckiego. Od dzisiaj każdy może piąć się w górę drabiny korzystając z departamentu sarmackiego. Zdobywając tytuły szlacheckie odblokujemy kolejne elementy gry (pierwsze 4 poziomy odblokwują wszystkie podstawowe funkcje takie jak: przynależność do klanu, kupno mieszkania, butiku etc.). Dodatkowymi bonusami mogą też być rabaty w sklepach państwowych (w przygotowaniu) oraz nadprogramowe punkty do statystyk. Przejścia na kolejne poziomy szlachectwa wiąże się z odpowiednim nakładem w złocie oraz ilością posiadanego respektu. Na dzień dzisiejszy nie da się zdobyć wystarczającej do ostatniego poziomu liczby punktów respektu, jednak rychła rozbudowa tego modułu zaowocuje nowymi zadaniami. Osoby, które osiągną najwyższy poziom szlachectwa, będą potem pretendować do stanowiska Króla Krainy (będą wybory i kadencja :)).


2.Wprowadzony został system rankingowania graczy w oparciu jak narazie o cztery podstawowe kryteria, które odnaleźć możecie w profilach graczy.


[Udostępnij na FB]

Komentarze:
 

Copyright by Crimson Interactive Marek Ajdukiewicz & Kuba Kunkiewicz 2005-2014 // Crimson Creation RPG Engine

faq // regulamin // o witrynie // kontakt // Kreator świata


Wygenerowano w: 0.0053 sekundy, 0.55267 MB